Strona główna

Kompleksowy system lokalizacji ARAZONE

System lokalizacji ARAZONE można zastosować w transporcie, życiu codziennym i sporcie. Połączenie z internetem, za pomocą technologii GSM, umożliwia obserwację aktualnej pozycji obiektu na mapie - online. Lokalizacja urządzeń typu GPS (TRACKER) w czasie rzeczywistym pozwala na śledzenie np. pozycji roweru, motocykla, samochodu, torebki, zwierzęcia lub bliskiej osoby. Całość podróży zawsze można odtworzyć dzięki zapisowi pozycji w systemie.

REJESTRACJA - Załóż konto i korzystaj z systemu lokalizacji ARAZONE

System lokalizacji ARAZONE może mieć zastosowanie w prywatnych pojazdach lub flotach firmowych. Przydatny do lokalizacji zaginionych zwierząt, rowerów i innych obiektów. Można obserwować online podróże osób bliskich albo prześledzić je w czasie późniejszym. Dzięki możliwości zapisu system lokalizacji ARAZONE pozwala w każdym czasie na przywołanie wspomnień z podróży. Daje możliwość analizowania przebytych km w danym okresie czasu. Nie obciążaj pamięci informacją, kiedy i o której godzinie byłeś w sklepie albo ile zajęła Ci podróż rowerem lub samochodem. Masz to w pamięci systemu ARAZONE. Załóż konto i zapoznaj się z systemem lokalizacji ARAZONE.


Pomoc

TEST - wypróbuj system lokalizacji ARAZONE

Obrazki w formie kliszy-samochód, kot, pies i dziecko
Każdy klient wie dokładnie, czego nie chce.- prawo Murphy'ego - Wikicytaty

TRACKER można wykorzystać do lokalizacji:

  • osób (pracowników, dzieci, osób niepełnosprawnych, osób starszych),
  • zwierząt (psów, kotów, koni),
  • pojazdów (samochodów, motocykli, rowerów).

Zanim kupisz TRACKER możesz wypróbować działanie systemu ARAZONE mając do dyspozycji urządzenie z systemem ANDROID (smartfon, tablet), które posiada GPS i połączenie z internetem.

Zainstaluj specjalny program imitujący TRACKER na swoim urządzeniu:


Pomoc